- AKTUALNOŚCI -

Aktualności > Post

Koncert Charytatywny Dzieci-Dzieciom!

Za nami II Koncert Charytatywny Dzieci-Dzieciom, który odbył się 3 czerwca 2019 r. w Teatrze Ludowym, za którego pomoc ogromnie dziękujemy!

Wystąpienia były niesamowite! Na scenie zaprezentowały się dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych nr 14, z XII Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie, Zespół Pieśni i Tańca „Mały Krakus", Lart Studio, Pani od Muzyki oraz kilku indywidualnych artystów: Grzegorz Płonka oraz Tobiasz i Helenka Wiercikowscy!

Każde z wystąpień było magiczne i mamy nadzieję, że sami poczujecie odrobinę tej magii! Koncert odbył się dzięki pomocy Lions Klub Stare Miasto, obchodzącego w tym roku 30 lecie działalności! Podziękowanie kierujemy także do Pana Bartosza Blashke - koordynatora wydarzenia oraz Pana Piotra Piechy prowadzącego wydarzenie.

#DzieciDzieciom #Koncert

Powiązane posty