- AKTUALNOŚCI -

Aktualności > Post

Z Najlepszymi w Przyszłość i program MENTORING

29.03.2019

Powracamy z kolejną edycją „Z najlepszymi w przyszłość”!

Jest to cykl spotkań o charakterze rozwojowo-motywacyjnym, zainicjowany w 2014 roku przez Fundację dla Akademii Górniczo-Hutniczej. To 90-minutowe spotkania studentów z przedstawicielami świata nauki i biznesu.

W tym roku akademickim zaplanowaliśmy 4 spotkania, które odbędą się w maju br.

Mentoring to świeży projekt, który swoją premierę ma w tym roku. Opiera się na inspiracji, stymulowaniu oraz przywództwie i polega głównie na tym, by Student, dzięki odpowiednim zabiegom Mentora, poznawał siebie, rozwijając w ten sposób samoświadomość. W ramach tego projektu student podejmuje współpracę z jednym z absolwentów AGH, którzy osiągnęli duży sukces w życiu zawodowym i chcieliby się podzielić swoim doświadczeniem. Projekt jest skierowany dla studentów II, III i IV roku studiów I stopnia, a także studentów I roku studiów magisterskich.

REKRUTACJA NA OBA PROJEKTY ROZPOCZYNA SIĘ 1 KWIETNIA!

Można zgłaszać się na oba projekty lub jeden wybrany.

Najświeższe informacje  i aktualności znajdują się na fanpage’u „Z najlepszymi w przyszłość”.

Podziel się na Twitterze