top of page

- NASZE PROJEKTY -

Strona Główna > Projekty

AKADEMIA SZKOLENIOWA

Stwarzamy możliwość zwiększania umiejętności i kompetencji z zakresu wielu programów i systemów wymaganych przez rynek pracy. Współpracujemy z najlepszymi firmami szkoleniowymi w Małopolsce oraz na Śląsku. Oferujemy zdobycie certyfikatu poświadczającego konkretne umiejętności na najlepszych warunkach. W naszej ofercie znajdują się MS OFFICE, Autodesk, AutoCAD, Catia. Oprócz tego, szkolimy w tematach zarządzania, jakości, komunikacji i wielu, wielu innych.

 

Wszystkie szczegółowe informacje uzyskacie pod kontaktując się z nami:
e-mail: fagh.krakow@gmail.com
tel. 881 933 879 (dyżur telefoniczny w każdy wtorek i czwartek od 9:00-17:00)

Szkolenia prowadzone we współpracy z Fundacją dla AGH:

 • Akademia projektowania Catia v5

 • Akademia zaawansowanego Excela

 • Akademia projektowania AutoCad i INVENTOR

Kotwica 1

BIURO ORGANIZACJI KONGRESÓW I KONFERENCJI

Zajmujemy się organizacją kongresów, konferencji i innych wydarzeń biznesowych. Proponujemy wysoka jakość usług.

Zorganizowaliśmy między innymi:

 • 40 lat LW Bogdanka

 • Forum dyskusyjne "30 lat LW Bogdanka S.A."

 • XI International Mining Forum

 • Forum "Polska Miedź - z nauką w przyszłość ..." 50 lat KGHM

 • 90-lecie Akademii Górniczo-Hutniczej

Zajmujemy się:

 • Rejestracją uczestników online z automatycznym potwierdzeniem w ciągu minuty od rejestracji

 • Rozliczeniami finansowymi

 • Możliwością płatności kartą kredytową 

 • Subkonto konferencji 

 • Atrakcyjny cenowo budżet 

 • Wyśmienity catering 

 • Zapewniamy materiały konferencyjne 

 • Serwis dla gości VIP 

 • Zakwaterowanie 

 • Obsługa techniczna 

 • Tłumaczenia 

 • Transfery 

 • Imprezy towarzyszące 

 • Program turystyczny dla uczestników konferencji jak i osób towarzyszących

 • Pozyskanie sponsorów 

 • Obsługa mediów społecznościowych związanych z wydarzeniem

Kontakt z biurem: kf@agh.edu.pl

Kotwica 2

MICROSCUP: KLUBO-KSIĘGARNIA

Połączenie księgarni i kawiarni założone przez Fundację dla AGH i prowadzone przez studentów SKN ZARZĄDZANIE z myślą o całej społeczności AGH! To jedyne miejsce tego typu na naszej Uczelni!

 

Obowiązują u Nas wszystkie rabaty wymienione na stronie www.ksiegarnienaukowe.pl, wystarczy jako miejsce odbioru wybrać Naszą klubo-księgarnię. Za wysyłkę nie zapłacą Państwo nic.

 

Microscup to miejsce, w którym przy książce napić się wyjątkowej kawy lub gorącej czekolady, zaspokoić swój głód codziennie świeżymi i przepysznymi kanapkami, drożdżówkami oraz wybornym ciastem, a to wszystko we wspaniałej, przytulnej i studenckiej atmosferze!

Czynne:

poniedziałek-czwartek: 8:00 - 19:00

piątek : 8:00 - 17:00

sobota, niedziela: nieczynne

Kotwica 3

PROJEKT AGH CZYTA

Jest to inicjatywa realizowana przez Fundację dla AGH wraz z zespołem studentów i prowadzących klubo-księgarnią Microscup w ramach projektu „Krakowskie Księgarnie na medal”, który jest realizowany przez Fundację Miasto Literatury, oraz jest współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

 

Głównym celem projektu jest promocja czytelnictwa wśród młodych ludzi rozwijających swoje pasje w AGH i nie tylko!

 

Zobaczcie, co czytają ludzie Akademia Górniczo-Hutnicza im. S. Staszica w Krakowie:

​​

I edycja

 

II edycja

                 Kliknij na nazwę , aby obejrzeć film.

Kotwica 5

BIEG AGH

Przy okazji Dnia AGH promujemy zdrowy tryb życia i zachęcamy do wspólnej rekreacji i rywalizacji od 2012 roku. Warto podkreślić, że z roku na rok coraz większą ilością uczestników są studenci, co czyni Bieg wydarzeniem na dużą skalę.

W V edycji Biegu AGH wzięło udział 515 osób - w tym 388 studentów AGH!

 

Oprócz promowania sportu zapraszamy studentów do wolontariatu, gdzie mają szansę zdobyć umiejętności organizacyjne imprez masowych.

Więcej informacji na www.bieg.agh.edu.pl

Z NAJLEPSZYMI W PRZYSZŁOŚĆ

Projekt o charakterze rozwojowo-motywacyjnym organizowany, zainicjowany w 2014 roku przez Fundację dla Akademii Górniczo-Hutniczej we współpracy z Uczelnianą Radą Samorządów Studenckich.

 

Z Najlepszymi w Przyszłość to cykl 90-minutowych spotkań, wyselekcjonowanej na drodze rekrutacji grupy 40-45 osobowej najzdolniejszych i najaktywniejszych studentów Akademii Górniczo-Hutniczej, z przedstawicielami świata nauki i biznesu. Każda grupa będzie miała możliwość uczestniczyć w 5-6 spotkaniach w ciągu roku akademickiego.

 

Celem projektu jest zapoznanie uczestników z działaniami naszych gości, które podejmowali, aby znaleźć się w gronie Najlepszych. Na liście zaproszonych znajdują się ludzie sukcesu, wybitni naukowcy, reprezentanci świata biznesu w tym prezesi i członkowie rad nadzorczych polskich firm i spółek, a także znani sportowcy, podróżnicy i artyści. Dotychczas byli to absolwenci naszej uczelni m. in. prof. Antoni Tajduś., prof. Tadeusz Uhl, prezes EC Grupy, prod. Andrzej Jajszczyk, dr inż. Krzysztof Pawiński, prezes Maspex Wadowice, Zbigniew Stopa, Prezes Zarządu LW BOGDANKA S.A., czy dr hab. inż. Herbert Wirth, Prezes Zarządu KGHM Polska Miedź S.A.

Spotkania są wyjątkowe, ze względu na możliwość nawiązywania bezpośredniego kontaktu młodych, ambitnych i ciekawych studentów AGH z najlepszymi absolwentami naszej uczelni.

 

Spotkania składają się z dwóch części. W pierwszej Nasz Gość opowiada o sobie, o tym, czym jest dla niego sukces, o swoich osiągnięciach, drodze do realizacji marzeń i celów, jakie były początki, o trudnościach, jakie napotykał na drodze. Student ma okazję poznać różne modele rozwoju kariery, typy osobowości, które dzięki wyjątkowym cechom osiągnęli swój cel. Podczas części drugiej prowadzona jest luźna dyskusja. Każdy ma szansę zadawać nurtujące pytania, dzielić się spostrzeżeniami i zaczerpnąć motywacji do działania.

 

Po najświeższe informacje dotyczące projektu zapraszamy na fanpage Z Najlepszymi w Przyszłość

Kotwica 7

DOCS+SCIENCE

Pokaz filmów naukowych w ramach Krakowskiego Festiwalu Filmowego.

 

Proponowane przez nas  filmy to intrygujące dokumenty o nauce, odkryciach, innowacjach, a także o osobach, które tworzą naukę – naukowcach i  pasjonatach. Wiele młodych talentów reżyserskich jest docenianych w ramach DOCS+SCIENCE, ponieważ poruszają nowatorskie tematy z dyscypliny naukowej. Sukcesem naszego festiwalu są nie tylko dobre filmy, ale także stworzenie przestrzeni do dyskusji z ekspertami, których zapraszamy do udziału w festiwalu.

 

W ramach projektu promocji czytelnictwa realizowanego przez księgarnio-kawiarnię Microscup oraz Fundację dla AGH organizowane są liczne konkursy, w których nagrodami głównymi są książki oraz vouchery o wartości 150 zł do wydania na książki w Microscup! 
 

Patronat nad sekcją objęli JM Rektor AGH prof. dr hab. inż. Tadeusz Słomka oraz Dyrektor Narodowego Centrum Nauki prof. dr hab. inż. Andrzej Jajszczyk.

 

Wstęp na sekcję DOCS+SCIENCE jest bezpłatny!

Organizatorzy projektu: Krakowska Fundacja Filmowa i Fundacja dla AGH.

Kotwica 8

BIURO BILETÓW LOTNICZYCH

Pomagamy w kompleksowym zorganizowaniu wyjazdu w każde miejsce na Ziemi.

Oferujemy:

 • Rezerwację i sprzedaż biletów lotniczych na trasach krajowych oraz zagranicznych,

 • Połączenia regularnych linii lotniczych lub tańszych przewoźników,

 • Świadczenie usług pośrednictwa wizowego,

 • Rezerwację hotelu oraz samochodu na wynajem,

 • Pomoc w organizacji transportu na/z lotniska w zasięgu lotnisk KRK i KTW. 

Gwarantujemy:

 • Indywidualne podejście do potrzeb każdego Pasażera,

 • Wybór najlepszych połączeń krajowych i zagranicznych,

 • Emergency help desk +48 734 44 68 63.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu:

e-mail: bbl@agh.edu.pl

tel. (012) 617 52 94 lub +48 734 44 68 63

Kotwica 9

OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL STANISŁAWA STASZICA

Stanisław Staszic to postać wielce zasłużona dla narodu polskiego pod wieloma względami - polski działacz oświeceniowy, pionier spółdzielczości, pisarz polityczny i publicysta, filozof i tłumacz, przyrodnik: geograf i geolog. Kilkukrotnie pełniący funkcję Ministra, założyciel Akademii Górniczej w Kielcach – pierwszej technicznej uczelni wyższej na ziemiach polskich, której tradycje kontynuuje Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie.

 

Chcąc upamiętnić tę niesamowitą postać, ukazać aktualność głoszonych przez niego idei podjęliśmy się organizacji cyklicznego Ogólnopolskiego Festiwalu im. Stanisława Staszica.

 

Ma on za zadanie łączyć wszystkie szkoły oraz inne jednostki, którym patronuje postać tego wielkiego myśliciela, wizjonera i twórcy.  Spotkania różnorodnych środowisk będą możliwe na dwóch poziomach: podczas starcia w konkursach oraz na Gali Finałowej (odbywającej się w listopadzie).

Rokrocznie podczas Festiwalu poruszane będą tematy z innych dziedzin nauki. Możliwym będzie posłuchanie wówczas prelekcji wybitnych naukowców oraz młodych uczonych.

 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: www.ofss.agh.edu.pl

 

Komitet organizacyjny:

Katarzyna Styk

Dyrektor wykonawczy Festiwalu

tel. 508 694 753
email: festiwal.staszica@gmail.com

Kotwica 10

MOJE AGH

​​

Moje AGH jest konkursem fotograficznym dla pasjonatów-amatorów fotografii!

Celem konkursu jest zaprezentowanie, czym dla autora zdjęcia jest AGH. Przedstawienie swojej wizji obejmować może fotografie ciekawych miejsc, nietypowych sytuacji, niezwykłych ludzi, bądź kontekst osobistych lub zawodowych przeżyć.

Zachęcamy do całorocznego zbierania materiałów konkursowych i uwieczniania chwil spędzonych na  naszej wspaniałej uczelni! Po inspirację zapraszamy do zakładki galeria, gdzie umieszczone są wszystkie zdjęcia konkursowe!

Regulamin konkursu jest dostępny TUTAJ.

Kotwica 11

KONKURS KÓŁ NAUKOWYCH​

 

Przedmiotem konkursu jest całoroczna działalność koła naukowego!

 

Do konkursu mogą przystąpić koła, które: posiadają status Studenckiego Koła Naukowego, są zarejestrowane w AGH, posiadają aktualny statut oraz posiadają złożone i przyjęte przez odpowiedniego Pełnomocnika Rektora sprawozdanie ze swojej działalności za 2018 rok kalendarzowy podlegający ocenie!

Kotwica 12

ABSOLWENT AGH ROKU

​​

Konkurs „ABSOLWENT AGH Roku 2018” oraz „ABSOLWENT JUNIOR AGH Roku 2018” jest organizowany z inicjatywy Fundacji dla AGH pod patronatem prof. Tadeusza Słomki – Rektora AGH we współpracy ze Stowarzyszeniem Wychowanków AGH. Tytuł w obydwu kategoriach przyznawany jest co roku. W skład Kapituły nadającej tytuł wchodzą: Rektor AGH, Przewodniczący Stowarzyszenia Wychowanków AGH i Prezes Zarządu Fundacji dla AGH. Każdego roku skład Kapituły uzupełniają dotychczasowi zdobywcy tytułu Absolwenta AGH Roku.

 

Kandydata lub kandydatkę może zgłosić każdy absolwent, pracownik lub student AGH, wymagane jest jedynie mocne uzasadnienie (300-500 wyrazów). Kategoria Absolwent AGH Junior obejmuje okres aktywności – do 10 lat od ukończenia studiów.

 

Zgłoszenia Kandydatów i Kandydatek do konkursu Absolwent AGH roku 2018 przyjmowane są w trybie ciągłym do dnia 12.12.2018. Zgłoszenia można przysyłać drogą  mailową, pocztową lub osobiście w biurze Fundacji. 

Regulamin konkursu:

Karta zgłoszenia kandydata:

Kotwica 13

KONCERT NOWOROCZNY

 

Koncert  Noworoczny organizowany jest pod honorowym patronatem Jego Magnificencji Rektora prof. dr hab. inż. Tadeusza Słomki przez Fundację dla AGH przy współpracy Stowarzyszenia Wychowanków.

W pierwszej części spotkania wręczane są nagrody w konkursach na Najlepszego koło naukowe oraz Absolwenta AGH Roku.

Po koncercie goście mogą udać się na lampkę wina. Spotkanie jest świetną okazją do złożenia sobie noworocznych życzeń, podzielenia się opłatkiem jak również rozmów w miłym towarzystwie, przy dźwiękach wyśmienitej muzyki.

Kotwica 14

PIĄTKOWY WIECZÓR NAUK ŚCISŁYCH W AGH

​​

Celem podejmowanych działań przez naszą Fundację jest wspieranie rozwoju młodych ludzi i popularyzacja nauki!

 

Piątkowy Wieczór Nauk Ścisłych jest kontynuacją projektu Noc Matematyki, w który Fundacja angażuje się już od ponad 3 lat.

 

Podczas wydarzenia uczniowie krakowskich szkół biorą udział w quizach, eksperymentach, doświadczeniach, pokazach i wykładach z dziedzin takich jak: matematyka, fizyka czy chemia! Wszystkie atrakcje przygotowywane są przez pracowników i studentów AGH. Wydarzenie to okazja dla dzieci, żeby przez jeden wieczór być prawdziwym naukowcem!

 

Piątkowy Wieczór Nauk Ścisłych odbywa się przy okazji Światowego Dnia Liczby Pi!

Kotwica 15
bottom of page